full page

УЗД передміхурової залози (Київ)


Коли призначається УЗД передміхурової залози?

  1. Наприклад, пацієнт звернувся з незначною проблемою, але у нього є якісь хронічні захворювання, супутня патологія. Або він у віці, який передбачає можливі вікові зміни у простаті, нирках. В такому разі ми рекомендуємо провести дослідження, якщо воно раніше не проводилося, а інформація потрібна.
  2. Якщо чоловік звернувся із симптомами, які вказують, що у нього швидше за все проблеми саме з передміхурової залозою.
  3. Якщо пацієнт вже хронічно хворий, або йому потрібно спостерігатись у лікаря і щороку проходити обстеження.
  4. УЗД передміхурової залози призначається, коли пацієнт проходить лікування, і потрібно бачити стан у динаміці. А також, якщо потрібно бачити результат лікування, – до та після.


Або якщо повторно з'являються скарги, і потрібно прояснити, впливає чи ні якась патологія на той чи інший орган, - у тому числі на простату.


УЗД передміхурової залози Київ


Як проводиться процедура?

УЗД передміхурової залози, як правило, робиться в 2 етапи:

  1. ТРУЗД (трансректально, порожнинним (ректальним) датчиком. В рамках процедури ми також бачимо стан сім“яних бульбашок, дивимося відділ біля простати (вени).
  2. УЗД передміхурової залози та сечового міхура, включаючи залишкову сечу. Робиться конвексним (напівкруглим) датчиком.


Всі дані фіксуються у картці пацієнта, а також у друкованому вигляді (зображення дослідження та висновок) – видаються на руки пацієнту.


У нашій клініці можна не тільки зробити УЗД передміхурової залози, а й отримати одразу компетентне роз'яснення результатів, оскільки процедуру виконує лікар уролог.


Чому важливо робити УЗД передміхурової залози?

  1. Якщо є симптоми, або скарги в області урології - це дослідження підтверджує або спростовує діагноз. А також надає лікарю додаткові дані про стан пацієнта.
  2. У випадку, коли у людини є скарги, і особливо - гострий біль (в області живота, грудної клітки), але діагноз незрозумілий. Потрібне ширше обстеження, з урахуванням виключення тих чи інших підозр. Тоді в області урології рекомендується УЗД передміхурової залози (у тому числі трансректально), УЗД нирок та сечового міхура. Коли є всі результати та висновок уролога, поставити діагноз пацієнту простіше та швидше. Якщо по урології все гаразд і патологій не виявлено, пацієнт може сміливо звертатися до інших фахівців, маючи на руках результати обстеження в уролога.


УЗД передміхурової залози можна зробити у нас, за адресою:
м. Київ, вул. Глазунова, 3
(метро Дружби народів)Автор статті: 

Леонід Максименко

уролог, андролог, лікар вищої категорії

про лікаря: https://m.urology-practice.com.ua/ua/urolog_-androlog-leonid-maksimenko.html

https://www.instagram.com/urolog.maksimenko/

https://www.facebook.com/urolog.maksimenko 

https://www.youtube.com/channel/UCih6_yIVhOGDf1F8bWghAkQ/featured


<< Назад